HOSTİNAL Bilişim Çözümleri Yedekleme Politikası

Bu metin HOSTİNAL Bilişim Çözümlerinin Yedekleme politikasıdır.

1 -Hosting/Reseller Hizmetleri ücretsiz Haftalık ve Aylık olarak otomatik yedeklenmektedir. Yedekler talep edildiği taktirde makul ücretlere tarafınıza iletilir. Hosting ve Reseller sunucularında donanımdan & yazılımlardan kaynaklanabilecek sorunlarda hizmet sahibi kendi yedeğinden sorumludur.

2- Hosting/Reseller Hizmeti kullanan müşterilerimiz kendi işlemlerinden doğan veri kayıplarından HOSTİNAL Bilişim Çözümleri'ni sorumlu tutamazlar. İşlemlerinden ötürü kaybettikleri veriler eğer tarafımızca daha önce yedeklenmiş ise makul bir ücrete tarafımızdan alabilirler.

3- Sunucu ve Sanal Sunucu Yedekleme Alanları Ücretli Olarak Sağlanmaktadır. Talebiniz Doğrultusunda Yedekleme Alanını Tarafımızdan Kurulup Teslim Edilir. Teslim Edildikten İtibaren Yedeklerin Durumu, Takibi Müşterinin Sorumluluğu altına girer. Oluşabilecek Sorunların Takibi Müşterinin Sorumluluğundadır.

4- HOSTİNAL Bilişim Çözümleri verilerinizi mevcut tüm imkanlarla korumak ve güncel verilerinizin devamlılığını sağlamak ile sorumludur. Beklenmedik veri kayıplarından sorumlu tutulamaz.HOSTİNAL Bilişim Çözümleri