Hakkımızda


HOSTİNAL Bilişim Çözümleri kurulduğu günden bu güne kaliteli ve kesintisiz hizmet politikasını elden bırakmayıp üst seviyede kaliteli hizmet ve kesintisiz destek sunmuş , %98.99 Müsteri memnuniyetini sağlamayi başarmıştır. Orta düzeyde uzun süre hizmet veren HOSTİNAL Bilişim Çözümleri 03 Mart 2018 Tarihi itibariyle üst düzey hizmetlerine başlamıştır. Hizmetleri, hizmet politikası ve destek sistemini geliştirerek kalitesini artırmıştır.


Hedefimiz


Önceliğimiz; müşterilerimiz bizden bahsederken onları güler yüz ile görmektir. Bu hedefimizi gerçekleştirdiğimiz sürece hiçbir hedefimizin gerçekleşmeme durumunun olmayacağı kanısındayız.Neler yapıyoruz?

B ireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Hizmetlerimizi Web Tasarım, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri olarak gruplandırabiliriz. Tüm servislerimizde müşterilerimize kalite, güven ve en hızlı çözümleri en güncel donanım ve yazılım altyapılarıyla sunmaktayız. Her bir sunucumuz sektörde öncü donanım sağlayıcılarından yüksek seviyede kurumsal hizmet vermeye yönelik rack tipi sunuculardan seçilmiştir. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve yüksek erişilebilirlik oranı sağlayabilmekteyiz.


İş Ortakları